Відкриті дані

Відповідно до статті 10-1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" публічна інформація у формі відкритих даних – це публічна інформація у форматі, що дозволяє її автоматизоване оброблення електронними засобами, вільний та безоплатний доступ до неї, а також її подальше використання.

Публічна інформація у формі відкритих даних є дозволеною для її подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.

Перелік наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних визначається постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835.

Зазначеною постановою визначено 15 наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних для всіх розпорядників інформації, з яких до компетенції Національної поліції України належать 10 наборів даних, які затверджені наказом Національної поліції України від 09 серпня 2019 року № 805 «Про затвердження Переліку наборів даних, що оприлюднюються у формі відкритих даних, розпорядником яких є Національна поліція України».

Наказ Національної поліції України "Про затвердження Переліку наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Національна поліція України"