Поліцейські повідомили буковинцю про підозру в крадіжці лісодеревини

Майнові злочини

Автомобіль, що перевозив колоди бука, співробітники поліції зупинили 9 вересня в місті Сторожинець. Водій надав правоохоронцям документи про походження вантажу, в яких зазначалися недостовірні відомості. За фактом викритого правопорушення поліцейські розпочали кримінальне провадження та з’ясували, що вказаний лісоматеріал чоловік викрав зі складу лісгоспу.

Зокрема, співробітники поліції встановили, що 26-річний житель села Нові Бросківці незаконно заволодів лісодеревиною, що зберігалася на складі ДП «Сторожинецьке лісове господарство». З території лісництва порушник таємно викрав 22 колоди бука.

Поліцейські повідомили чоловіку про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого статтею 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування.

Оперативники підрозділу захисту інтересів суспільства і держави ГУНП в Чернівецькій області спільно зі співробітниками територіальних підрозділів буковинської поліції продовжують проведення комплексних оперативно-пошукових заходів, спрямованих на протидію злочинам у лісовій галузі.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

поліція
новини
крадіжка