Керівництво буковинської поліції зустрілося з представниками Консультативної місії Європейського Союзу

Міжнародна співпраця

Львівське регіональне представництво Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) розширило свою діяльність також і на інші області західного регіону України. Щоб визначити напрями співпраці з буковинськими правоохоронцями, делегація регіонального представництва КМЄС відвідала ГУНП в Чернівецькій області. Начальник обласного управління Нацполіції Руслан Дударець разом із заступниками ознайомили експертів Місії з безпековою ситуацією в регіоні та результатами попередньої співпраці з КМЄС.

Починаючи з 2015 року Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області активно бере участь у проєктах і заходах Консультативної місії ЄС в Україні. Поліцейські різних структурних і територіальних підрозділів ГУНП постійно підвищують свою кваліфікацію на тренінгах, організованих КМЄС, і переймають кращий досвід європейських колег.

За сприяння іноземних партнерів також оновлено оснащення Тренінгового центру, відділів дізнання та криміналістичного забезпечення, а також відділення поліції у Кіцмані.

Під час зустрічі сторони обговорили можливості нового трирічного мандату Консультативної місії ЄС і перспективи реформування окремих напрямів діяльності поліції.

Зокрема, голова Львівського регіонального представництва КМЄС Ханелоре Вальєр (Німеччина) розповіла про пріоритетні сфери роботи Місії в західному регіоні. А саме:

  • підвищення якості взаємодії правоохоронних органів з громадськістю;
  • посилення міжвідомчого співробітництва;
  • реалізація проєкту «Поліцейський офіцер громади»;
  • протидія домашньому насильству;
  • безпека на автошляхах;
  • якість реагування поліції на повідомлення громадян.

За вказаними напрямами експерти КМЄС проводять стратегічні консультації, тренінги і надають технічну підтримку.

На завершення зустрічі начальник ГУНП в Чернівецькій області Руслан Дударець висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю та надійне довгострокове партнерство.

                                                                                      

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

поліція
новини