Керівники підрозділів буковинської поліції проходять перевірку рівня службової підготовленості

Новини

Щоб підтвердити свою придатність до виконання службових обов’язків, начальники структурних і територіальних підрозділів ГУНП в Чернівецькій області повинні продемонструвати знання законодавства, вміння користуватися зброєю та належну фізичну підготовку.

Сьогодні, 22 вересня, в обласному управлінні Нацполіції керівний склад ГУНП складав підсумковий залік за 2021 навчальний рік. У перевірці рівня службової підготовленості взяли участь заступники та помічники начальника ГУНП, керівники управлінь і територіальних підрозділів поліції Чернівецької області.

Під час підсумкового заліку правоохоронці проходять тестування на знання функціональної, загальнопрофільної, тактичної, вогневої та фізичної підготовок.

Окрім теоретичної частини, підсумкова перевірка включає і практичну. Офіцери поліції повинні виконати нормативи із вогнепальної зброї, навчально-тренувальної стрільби, тактики самозахисту й фізичної підготовки.

За результатами продемонстрованих знань і вмінь правоохоронці отримують оцінки придатності до виконання службових обов’язків.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

поліція
новини