Поліція Буковини інформує громадян про оновлення карантинних обмежень

Заходи щодо запобігання COVID-19

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, з 21 жовтня на території Чернівецької області діятимуть нові карантинні обмеження щодо здійснення міжрегіональних перевезень.

Зокрема, мобільні групи, до складу яких входять працівники поліції, Держпродспоживслужби та УДСНС перевірятимуть водіїв, екіпаж та пасажирів міжобласних сполучень на наявність одного з документів, що засвідчують їхню COVID-безпечність. А саме:

  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;
  • міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія;
  • негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Правоохоронці закликають усіх учасників таких перевезень із розумінням поставитися до вимушених обмежень і ретельніше дбати про власну безпеку.

Поліція Буковини продовжує працювати в посиленому режимі. У складі мобільних груп правоохоронці перевіряють дотримання карантинних обмежень на території Буковини.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

поліція
новини
безпека