Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Алгоритм отримання дозволу на використання об’єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів
Відкрити все

Дозвіл на використання об'єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (далі - дозвіл), видається юридичній особі за формою згідно з додатком територіальними органами Національної поліції за місцезнаходженням юридичної особи, а у разі, коли діяльність, пов'язана з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, провадиться не за місцезнаходженням юридичної особи, - за місцем провадження такої діяльності.

Згідно з п.4 Порядку для отримання дозволу юридична особа подає особисто або через уповноважений нею орган чи особу державному адміністраторові або до структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції заяву у довільній формі до якої додаються такі документи:

- копія статуту юридичної особи із зазначенням видів діяльності, пов’язаної з обігом підконтрольних речовин, що провадить юридична особа;

- копії документів, що підтверджують право власності на об’єкти чи приміщення, призначені для провадження діяльності, пов’язаної з обігом підконтрольних речовин, або договору оренди об’єкта чи приміщення;

- план-схему об’єкта чи приміщення з обов’язковим зазначенням безпосередніх місць провадження діяльності, пов’язаної з обігом підконтрольних речовин;

- копії договору про охорону об’єкта чи приміщення та документів, що підтверджують обладнання приміщення засобами охоронної та пожежної сигналізації;

- витяг з наказу про допуск до роботи з підконтрольними речовинами осіб (із зазначенням прізвища, імені, по батькові, року народження, місця проживання і посади) та особи (осіб), відповідальної за їх зберігання і використання.


Відповідно до п.5 Порядку юридична особа, діяльність якої пов’язана з культивуванням, перевезенням, зберіганням і знищенням рослин, включених до таблиці І Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2000 р. № 770 (далі Перелік), крім зазначених у п.4 цього Порядку документів, подає також копії:

 • - документа, що підтверджує на момент подання заяви право власності на земельну ділянку або постійного користування чи оренди земельної ділянки;

 • - документа, що підтверджує факт придбання в суб'єктів насінництва та розсадництва, внесених до Державного реєстру виробників насіння і садивного матеріалу, насіння для культивування рослин, включених до Переліку (для маку - першої репродукції, для конопель - першої або другої репродукції);

 • - витягу з карти-схеми земельної ділянки із зазначенням площі посіву, відстані до населених пунктів, лісових угідь, залізниці та автомобільних доріг місцевого значення;

 • - договору про охорону місць культивування, зберігання і знищення рослин, включених до списку № 3 таблиці I Переліку, їх поживних залишків та додатку, в якому зазначається інформація про розташування сил і засобів підрозділів охорони.

У разі перевезення частин рослин, включених до списку №3 таблиці I Переліку, або їх насіння, яке не відповідає вимогам ГОСТ 12094-76 або ГОСТ 9158-76 щодо відсоткового вмісту сміттєвих домішок, або їх пожнивних залишків для подальшого перероблення (доочищення), крім зазначених документів, подається також копія договору про охорону таких частин рослин та насіння під час перевезення і схема маршруту перевезення.

Копії документів, зазначених у пунктах 4 і 5 цього Порядку, завіряються в установленому порядку.

Національна поліція України видає Дозвіл на підставі результатів перевірки та відповідності об’єктів та приміщень Вимогам до об’єктів і приміщень, призначених для здійснення діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та зберігання вилучених з незаконного обігу таких засобів і речовин, затверджених наказом МВС від 29.01.2018 №52 (далі – Вимоги).

Обстеження об'єктів або приміщень на відповідність вимогам МВС проводяться працівниками структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції та органу поліції охорони. Приміщення, у яких зберігаються підконтрольні речовини, мають бути обладнані відповідно Вимог. Об'єкти чи приміщення обстежуються лише у присутності представників суб’єкта господарювання. За результатами обстеження об'єктів чи приміщень складаються акти обстеження за формами, затвердженими МВС за погодженням з МОЗ, у яких зазначається про можливість або неможливість використання об'єктів чи приміщень для провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Акти обстеження складаються у 2-х примірниках та підписуються працівником структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю та юридичною особою або уповноваженою нею особою.

Рішення про видачу дозволу чи відмову у його видачі приймається протягом 10 календарних днів з дня подання заяви та документів, зазначених у п.4 та 5 Порядку.

- подання юридичною особою неповного пакета документів, необхідних для одержання дозволу;

- виявлення в поданих документах недостовірних відомостей;

- невідповідність об’єктів чи приміщень установленим МВС вимогам згідно актів обстеження.

Протягом трьох календарних днів з дня прийняття відповідного рішення юридичній особі видається дозвіл або надсилається письмове повідомлення про відмову у його видачі із зазначенням причин відмови.

У разі відмови у видачі дозволу юридична особа має право повторно звернутись до структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції лише за умови усунення причин, що стали підставою для відмови.

Заяву та документи на отримання Дозволу можна подати з понеділка по четвер з 09:00 до 12:00 до управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП у Чернівецькій області за адресою: 58000, м. Чернівці, вул. Чайковського, буд. 4.

В І Д О М О С Т І 

УБН ГУНП у Чернівецькій області

про відповідальних працівників за приймання та розгляд заяв та матеріалів про видачу дозволу

 

 

 

П.І.П.

 

Посада

 

моб. тел.

роб. тел.

 

адреса приймання заяв та час

 

1

Ткаченко Валентин Олександрович

Заступник начальника УБН ГУНП в Чернівецькій області-

начальник 2- го відділу (протидії правопорушенням на об’єктах легального обігу наркотиків та організаційно-аналітичної роботи)

підполковник поліції

+380952278083

Чернівецька область, м. Чернівці, вулиця Чайковського 4

ПН-ЧТ, (9:00-12:00)

 

2

Пітак Олег Іванович

Оперуповноважений 2-го відділу (протидії правопорушенням на об’єктах легального обігу наркотиків та організаційно-аналітичної роботи) УБН ГУНП в Чернівецькій області, лейтенант поліції

+380993446937

Чернівецька область,

м. Чернівці,

вулиця Чайковського 4

ПН-ЧТ, (9:00-12:00)

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux