Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Буковинські поліцейські затримали двох братів, які вимагали 68 тисяч доларів неіснуючого боргу у чоловіка

Опубліковано 11 березня 2025 року о 12:50

Двоє жителів Дніпра, на одній із вулиць селища Глибока, зупинили жителя Чернівецького району з вимогою сплатити їм неіснуючий борг. Почувши відмову, зловмисники погрожували чоловікові фізичною розправою та силоміць затягнули його до свого автомобіля і повезли у невідомому напрямку. Наразі обом фігурантам повідомлено про підозри та за клопотанням слідчих поліції обрано запобіжні заходи – тримання під вартою без альтернативи внесення застави.

Протиправну діяльність зловмисників, задокументували співробітники Чернівецького районного управління поліції спільно з колегами з обласного управління Департаменту стратегічних розслідувань НПУ під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури.

У ході проведення досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що двоє братів віком 27 та 34 років, на автомобілі «Аudі Q3», зупинили 26-річного буковинця, силоміць затягли його до авто та, завдаючи ударів в різні частини тіла, вимагали сплатити 68 тисяч доларів неіснуючого боргу. У подальшому, потерпілий здійснив декілька дзвінків до знайомих з проханням зібрати необхідну суму коштів, так як зловмисники погрожували його вбити.

5 березня у Чернівцях поліцейські затримали правопорушників у порядку статті 208 (Затримання уповноваженою особою) Кримінального процесуального кодексу України під час отримання неіснуючого боргу від друзів потерпілого.

Співробітники поліції під час проведення першочергових поліцейських заходів виявили та вилучили у фігурантів: два пістолети, автомобіль «Audi Q3», кошти тощо. Речові докази протиправної діяльності слідчі скерували для проведення необхідних експертиз.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили затриманим про підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 189 (Вимагання) Кримінального кодексу України. Крім цього, за клопотанням правоохоронців, на час проведення слідства підозрювані перебуватимуть під вартою.

За скоєне фігурантам загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

1 з 4
2 з 4
3 з 4
4 з 4

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux