Злочинцям оголосили про підозри у вчиненні злочину та обрали запобіжні заходи. Викрадене майно правоохоронці частково повернули власникам.
Так, оперативники встановили, що мобільний телефон у 31-річного чернівчанина викрала 43-річна місцева жителька. Жінка вже неодноразово притягувалася до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини. Поліцейські вилучили у зловмисниці гаджет і повернули його власнику. Крадійці обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
В ході проведення оперативно-розшукових заходів оперативники викрили і крадія товару з магазину у центрі Чернівців. Ним виявився раніше судимий 35-річний житель обласного центру. Суд задовільнив клопотання слідчих та обрав зловмиснику запобіжний захід - тримання під вартою.
Також поліцейські викрили протиправну діяльність 34–річного буковинця. Правоохоронці з’ясували, що зловмисник викрав у 37-річного жителя сусідньої держави два кейси із шуруповертами. Працівники поліції вилучили у злодія речові докази та повернули викрадене потерпілому. Крадію оголошено про підозру у вчиненні вказаного кримінального правопорушення.
Наразі слідчі перевіряють підозрюваних на причетність до інших аналогічних злочинів на території області.
За вказаними фактами тривають досудові розслідування у кримінальних провадженнях відкритих за статтею 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
Відділ комунікації поліції Чернівецької області