Сьогодні, 26 квітня, відзначається 35 річниця Чорнобильської катастрофи. Керівництво Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області, а також територіальних відділів і відділень поліції вручили учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС почесні подяки та відзнаки. Окрім цього, поліцейські відвідали пенсіонерів органів внутрішніх справ, котрі в 1986 році мужньо й самовіддано боролися з наслідками техногенної катастрофи.
«У нелегкому двобої з атомною стихією гідно несли службу більше 300 співробітників правоохоронних органів Буковини. Понад 100 з них – передчасно пішли з життя. Ризикуючи власним життям і здоров’ям, вони виконали свій обов’язок», – зазначив очільник обласної поліції генерал поліції третього рангу Анатолій Дмитрієв.
Анатолій Дмитрієв побажав ліквідаторам міцного здоров’я, пошани, благополуччя, довгих років життя. Також вручив подяки за мужність і високий професіоналізм, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Відділ комунікації поліції Чернівецької області