На Буковині поліція продовжує контролювати дотримання карантинних обмежень
Впродовж п’ятниці, суботи та неділі поліцейські структурних і територіальних підрозділів ГУНП в Чернівецькій області перевірили понад 400 суб’єктів господарювання. За результатами перевірок правоохоронці склали 17 адміністративних протоколів і винесли 133 постанови за статтею 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Нагадаємо, що з 21 листопада діють зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, що стосуються відповідальності за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту.
Щоденно на території області працюють 30 спільних і самостійних мобільних груп, які перевіряють дотримання карантинних обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641.
Найбільш поширені порушення – це ігнорування правил карантину перевізниками, закладами громадського харчування, розважальними закладами, а також недотримання громадянами маскового режиму.
Поліція Буковини закликає громадян відповідально поставитись до власного здоров’я й не наражати на небезпеку себе та оточуючих. По можливості уникайте скупчень людей та користуйтеся засобами індивідуального захисту.
Відділ комунікації поліції Чернівецької області