Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

На Буковині слідчі поліції передали до суду обвинувальні акти щодо двох чоловіків за нелегальне використання природних надр

Опубліковано 16 січня 2021 року о 10:19

Восени минулого року слідчі поліції Путильського відділення поліції викрили буковинців, які нелегально видобували гравійно-піщану суміш поблизу річки Путилка у селі Сергії.

Під час досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що 33-річний та 32-річний місцеві жителі, не маючи відповідних документів, видобували гравійно-піщану суміш і завантажували на свої транспортні засоби з метою подальшого її транспортування.

У порушників надрокористування співробітники поліції вилучили транспортні засоби, а зразки ґрунту передали для проведення відповідних експертиз. Їх результати засвідчили, що суміш, які видобували порушники, є корисними копалинами.

Слідчі поліції передали до Путильського районного суду обвинувальні акти. Буковинцям інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.

Порушникам загрожує до трьох років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux