Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

На Вижниччині поліцейські розкрили дві крадіжки

Опубліковано 15 листопада 2019 року о 18:34

У Вижниці правоохоронці викрили крадія грошових коштів, а в Банилові – господарських інструментів. За вказані дії порушникам загрожує до шести років позбавлення волі.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів співробітники сектору кримінальної поліції встановили, що до крадіжки грошей 18-річного жителя міста Вижниця причетний 26-річний місцевий житель.

Порушник проник через незачинену квартирку до приватного будинку та викрав грошові кошти.

Крім цього, працівники поліції розшукали злодія господарських інструментів.

До поліції звернувся 34-річний житель села Банилів та повідомив, що з території його приватного господарства зникли електроінструменти та бензопила.

Правоохоронці опитали потерпілого, а також перевірили коло осіб, які могли бути причетні до злочину та встановили особу зловмисника.

Ним виявився 24-річний житель села, який був знайомий із заявником. Зловмисник проник на приватну територію односельця та заволодів його майном.

Речові докази частково вилучено.

За вказаними фактами тривають досудові розслідування за частиною 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux