Поліцейські Дністровського відділу поліції навчали учнів правилам безпеки на воді
Працівники сектору поліцейської діяльності на воді спільно з інспектором СОБ завітали до ліцею та провели для школярів пізнавально-профілактичний захід поблизу річки Дністер. Його мета - підвищення рівня обізнаності молоді щодо правил безпечної поведінки на водоймах, запобігання нещасним випадкам та формування відповідального ставлення до водного середовища.
Під час пізнавально-превентивного заходу правоохоронці ознайомили школярів Гвіздівецького ліцею із особливостями служби водної поліції, розповіли про забезпечення правопорядку та контроль за дотриманням правил поведінки на водоймах. Учні дізналися про важливість дотримання вимог під час користування маломірними суднами та іншими плавзасобами, а також про відповідальність за порушення встановлених правил.
Також поліцейські наголосили школярам на важливості дотримання правил безпечного відпочинку біля води. Дітям нагадали, що купатися слід лише у спеціально відведених місцях, не можна перебувати біля води без супроводу дорослих, а також необхідності використання рятувальних жилетів під час катання на човнах.
Правоохоронці акцентували увагу на дотриманні природоохоронного законодавства у період нересту риби, закликавши молодь відповідально ставитися до збереження водних біоресурсів та не порушувати встановлених обмежень на вилов риби.
Крім цього, учні мали змогу ближче ознайомитися зі спеціальним спорядженням водної поліції, поспілкуватися з правоохоронцями та дізнатися більше про їхню щоденну службу. Особливе зацікавлення у школярів викликала можливість побувати на службовому плавзасобі та відчути себе частиною поліцейської команди.
Подібні профілактичні заходи є важливою складовою формування у молоді культури безпечної поведінки, відповідальності за власне життя та поваги до природи. Правоохоронці й надалі проводитимуть такі зустрічі, аби відпочинок біля водойм для дітей був не лише цікавим, а й безпечним.
Відділ комунікації поліції Чернівецької області