Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські Вижниччини повідомили буковинцю про підозру за фактом підкупу поліцейських

Опубліковано 29 жовтня 2020 року о 14:39

На початку жовтня 2020 року під час патрулювання території обслуговування співробітники сектору реагування патрульної поліції зупинили водія «ВАЗ 2106» за порушення Правил дорожнього руху. Зокрема, під час спілкуванням з 49-річним водієм правоохоронці виявили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Співробітники поліції запропонували йому медичне освідування на стан сп’яніння. Після чого, чоловік намагався дати поліцейським 150 євро, щоб уникнути адміністративної відповідальності.

Правоохоронці відмовилися від грошей та попередили, що таке правопорушення передбачає кримінальну відповідальність. На зауваження кермувальник не відреагував і поклав запропоновані кошти у службове авто.

Екіпаж сектору реагування патрульної поліції викликав на місце події слідчо-оперативну групу для документування кримінального правопорушення.

Наразі слідчі Вижницького відділення поліції повідомили правопорушнику про підозру за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального Кодексу України. Тепер йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до чотирьох років.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

 

 

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux