Працівники поліції задокументували дві ДТП з потерпілими
Внаслідок двох дорожньо-транспортних пригод травмувалися четверо осіб.
14 серпня о 19:30 на спецлінію «102» надійшло повідомлення, що поблизу міста Новодністровськ сталася дорожньо-транспортна пригода.
На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група Новодністровського відділення поліції. Правоохоронці встановили, що 22 річний водій «Mercedes-Benz Sprinter» не переконався у безпечності руху, виїхав на зустрічну смугу та допустив зіткнення із вантажівкою «Mercedes D711», під керуванням 59-річного жителя Сокирянського району.
У результаті автопригоди травмувалися 51-річний пасажир та 41-річна пасажирка «Mercedes-Benz Sprinter».
Двох потерпілих госпіталізовано до Сокирянської центральної районної лікарні з тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості.
Аналогічну дорожньо-транспортну пригоду задокументували працівники Сокирянського відділення поліції.
На відрізку дороги між селами Вашківці та Нова Олексіївка Сокирянського району 47-річний водій автомобіля «Volkswagen Caddy» не впорався з керуванням та допустив з’їзд в кювет.
Внаслідок ДТП водій та один з пасажирів тримали тілесні ушкодження середньої тяжкості. Потерпілих доставлено до лікарні швидкої медичної допомоги.
За вказаними фактами слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Відділ комунікації поліції Чернівецької області