Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Правоохоронці Буковини привезли пораненим бійцям чергову допомогу у відомчий лікувальний заклад столиці

Опубліковано 10 грудня 2024 року о 11:13

За ініціативи начальника ГУНП в Чернівецькій області Віктора Нечитайла поліцейські спільно з  меценатами зібрали та доправили спецобладнання для медичного закладу у м. Київ, де наразі проходять реабілітацію поліцейські, лютівці, нацгвардійці з усієї України. Захисники отримали різного ступеня поранення внаслідок російсько-української війни на різних напрямках. 

Для швидшого та якіснішого відновлення бійців потрібна не лише їхня сила духу, витривалість та відповідна підготовка, а також належні умови  лікування. Чимало із поранених мають проблеми з опорно-руховим апаратом, тому їм потрібні багатофункціональні ліжка зі спеціальними матрацами. Саме ці меблі, а  також милиці, ходунки та спеціальні кушетки отримали поліцейські від буковинських колег за сприяння їхніх партнерів-благодійників.

–    Захисники та захисниці, які ціною власного здоров’я виборюють незалежність на кожному клаптику української землі, завжди можуть розраховувати на підтримку своїх колег. Ми, співробітники ГУНП в Чернівецькій області, з початку повномасштабного вторгнення військ рф в Україну, неодноразово побували у кожній області держави, де надали гуманітарну допомогу як цивільним, так і правоохоронцям та військовим. Допомога нашим побратимам – завжди у пріоритеті, адже чим швидше вони повернуться у стрій, тим швидше українці здобудуть Перемогу, – сказав начальник УГІ ГУНП в Чернівецькій області полковник поліції Володимир Шепенюк.

На потреби для відновлення поранених бійців, які наразі лікуються у  відомчому столичному медичному закладі, миттєво відреагували постійні партнери буковинських правоохоронців – ГО «Справа Кольпінга в Україні». Від тепер спеціалізованим медичним обладнанням (багатофункціональні ліжка зі спеціальними матрацами, милиці, ходунки та спеціальні кушетки) користуватимуться працівники системи МВС України, які зазнали травм на передовій. 

Співробітники поліції Буковини та меценати поспілкувалися із пораненими бійцями, поцікавилися перебігом їх лікування, побажали якнайшвидшого одужання та мужності у боротьбі із недугами.

Правоохоронці Буковини і надалі співпрацюють з усіма профільними службами, до компетенції яких входить безпека та захист громадян. Крім цього, поліцейські, заручившись підтримкою благодійників, надають посилену допомогу усім, хто її потребує. До Управління Головної інспекції ГУНП в Чернівецькій області і надалі надходять прохання із наданням тих чи інших товарів та речей першої необхідності, відтак – благодійники знаходять усе та у порядку пріоритетності доставляють адресатам.


Відділ комунікації поліції Чернівецької області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux