У Чернівцях поліцейський врятував життя людині, яка тонула на воді

Публічна безпека та порядок

Сьогодні, 12 липня, під час сімейного відпочинку на річці Прут правоохоронець попередив загибель чоловіка, який мало не потонув під час купання у річці, надавши йому першу домедичну допомогу до приїзду лікарів. Наразі здоров’ю буковинця та його життю нічого не загрожує. 

Старший інспектор з особливих доручень Ситуаційного відділу УОАЗОР  ГУНП в Чернівецькій області майор поліції Борис Козарійчук, перебуваючи у свій вихідний день з родиною на міському пляжу Чернівців, почув крики відпочивальників про допомогу. У цей час поліцейський побачив як течія зносила тіло чоловіка та одразу кинувся йому на допомогу. Борис Козарійчук власними силами почав витягати відпочивальника без свідомості на берег, однак сильна течія почала зносити їх обох. На допомогу поліцейському кинулися інші небайдужі люди.  Уже на березі річки поліцейський самотужки почав надавати домедичну допомогу чоловіку. 

Правоохоронець робив непрямий масаж серця буковинцю, натискаючи руками на грудну клітину, а паралельно викликав лікарів. За лічені хвилини завдяки своїм послідовним та злагодженим діям у надзвичайній ситуації, поліцейському вдалося привести до тями чоловіка, цим самим попередити його загибель. 

Лікарі, які приїхали на виклик, госпіталізували чоловіка для подальшого надання медичної допомоги.

Коментує:

1. Борис КОЗАРІЙЧУК - старший інспектор з особливих доручень Ситуаційного відділу УОАЗОР  ГУНП в Чернівецькій області;

2. Людмила - очевидець;

3. Ігор - очевидець.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

порятунок