«Розвиток цифрових каналів комунікацій у громадах Буковини»: правоохоронці Буковини взяли участь у профільному форумі
У Чернівцях відбувся практично-навчальний захід щодо покращення та поглиблення знань працівників, залучених до сфери боротьби із кібезлочинами та дотримання кібергігієни в Інтернеті. До форуму долучилися співробітники відділу протидії кіберзлочинам НПУ, представники влади, навчальних закладів, територіальних громад, а також громадських організацій.
Присутні обмінялися досвідом щодо пошуку інноваційних рішень і поглиблення співпраці між правоохоронцями, органами місцевого самоврядування, науковими установами, представники бізнесу та громадських організацій.
Про те, як дотримуватися кібербезпеки та захистити інформацію та цифрові системи розповів оперуповноважений відділу протидії кіберзлочинам НПУ Тарас Мочернюк.
У форматі презентації за допомогою відеослайдів правоохоронець ознайомив учасників форуму із правилами безпечного користування Інтернетом і розповів про запобігання та протидії зовнішньому ворогу в кіберпросторах під час воєнного стану.
Зокрема, Тарас Мочернюк розповів про алгоритм дій громадян, як долучитися до чат-боту «Брама» для блокування неправдивих та ворожих інформаційних ресурсів, а також формування неефективної комунікації для протидії ворогу на інформаційному фронті.
При виникненні кіберзагрози, громадяни можуть звертатись на спецлінію «102» та до чат-боту: https://t.me/stopdrugsbot
Відділ комунікації поліції Чернівецької області