Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

У 2025 році на Буковині зменшилась кількість дорожньо-транспортних пригод

Опубліковано 30 січня 2026 року о 17:07

Упродовж минулого року на автошляхах Чернівецької області зафіксовано позитивну динаміку зниження аварійності.

Загалом на території Чернівецької області зафіксовано 2583 дорожньо-транспортних пригоди, що на 6% менше ніж за аналогічний період минулого року (2024 рік – 2745), з них 10 вчинено водіями у стані сп’яніння. Зменшилась кількість ДТП з постраждалими – 501 (2024 рік – 557). У ДТП травмувалося 611 осіб (у 2024 році 705), загинуло 56 осіб (у 2024 році 55). 

Упродовж минулого року поліцейські виявили 1599 водіїв, які керували транспортними засобами у стані сп’яніння, у 2024 році – 1961. На всіх правопорушників складено адміністративні протоколи за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Співробітники поліції продовжують дбати про безпеку учасників дорожнього руху й закликають водіїв і пішоходів відповідально ставитися до власного життя та здоров’я.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux