Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

У Чернівецькому районі слідчі поліції задокументували дорожньо-транспортну пригоду, в якій травмувалася жінка-пішохід

Опубліковано 31 січня 2025 року о 10:05

Учора, 30 січня, трапилася ДТП з потерпілою в селі Михальча. У результаті наїзду автомобіля тілесні ушкодження отримала 48-річна буковинка. За фактом аварії поліцейські розпочали кримінальне провадження.

Повідомлення про автопригоду з потерпілою у селі Михальча надійшло на спецлінію «102» ввечері 30 січня. Одразу ж на місце події, для встановлення обставин, виїхала слідчо-оперативна група відділення № 1 (м. Сторожинець) Чернівецького райуправління поліції. Правоохоронці попередньо з’ясували, що 43-річний водій автомобіля «Citroen Jumpy» допустив наїзд на 48-річну місцеву жительку.

Унаслідок ДТП буковинка отримала тілесні ушкодження. Медики госпіталізували потерпілу до лікарні.

Слідчі поліції внесли відомості про аварію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Транспортний засіб правоохоронці вилучили та помістили на арештмайданчик ГУНП. Проводиться досудове розслідування.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux