Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

У Чернівцях дізнавачі поліції повідомили про підозру чоловіку у вчиненні наркозлочину

Опубліковано 28 листопада 2024 року о 12:55

У вересні цього року співробітники Чернівецького районного управління поліції викрили та задокументували протиправні дії 37-річного місцевого жителя. Фігурант придбав і зберігав при собі наркотичну речовину. Відповідно до санкції статті, йому загрожує до п’яти років обмеження волі.

Під час відпрацювання території обслуговування співробітники групи реагування ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області викрили чернівчанина, який придбав та зберігав для власного споживання особливо небезпечну психотропну речовину – PVP, обіг якої в Україні заборонений. 

Наразі дізнавачі поліції під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили фігуранту про підозру у вчиненні проступку, передбаченого ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. 

Триває досудове розслідування.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux