Основною метою навчання є взаємодія та координація дій під час проведення судового засідання. У тому числі - й на випадок виникнення можливих позаштатних і надзвичайних ситуацій.
Поліцейські спільно з працівниками судової охорони та Національної гвардії відпрацювали спільні дії з охорони та оборони суду, а також порядок конвоювання затриманих і взятих під варту осіб, затримання підсудних у випадку втечі, нападу чи непокори.
У виконанні практичних завдань взяли участь співробітники Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернівецькій області, Нацгвардії, обласного Управління патрульної поліції та територіального управління Служби судової охорони.
Крім цього, правоохоронці вдосконалили дії варти, конвойних нарядів та служби судової охорони у разі виникнення нештатних ситуацій при несенні служби. Учасники розібрали не тільки загальні дії під час конвоювання затриманих, а й змоделювали надзвичайні ситуації, що можуть виникнути під час судових засідань.
Під час навчань правоохоронці продемонстрували належний рівень практичних навичок та рішучі дії під час несення служби з конвоювання затриманих.
Відділ комунікації поліції Чернівецької області