У Дністровському районі правоохоронці затримали 54-річного чоловіка, який завдав буковинцю ножове поранення
Співробітники відділення поліції №2 (м. Хотин) Дністровського районного відділу поліції повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Відповідно до санкції статті чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі.
За інформацією слідства, біля одного з магазинів міста Хотин, під час розпивання спиртних напоїв між двома жителями Дністровського району віком 54 та 42 роки раптово виник конфлікт. Відтак у ході сварки старший із чоловіків завдав молодшому удар ножом в область грудної клітки. Після скоєного зловмисник втік. Потерпілого госпіталізували до лікарні для надання необхідної допомоги.
Поліцейські оперативно встановили місцезнаходження зловмисника та затримали його в порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. З місця події вилучено низку речових доказів.
Наразі слідчі за процесуального керівництва Дністровської окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального Кодексу України.
Також за клопотанням слідчих поліції суд обрав чоловіку запобіжний захід - тримання під вартою.
Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Чернівецької області