Загальна сума викраденого майна складає майже 35 тисяч гривень. За це зломщику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років.
До поліції із заявою про крадіжку із власної оселі звернувся 45-річний житель села Банилів-Підгірного.
Виїздом на місце злочину слідчо-оперативна група встановила, що крадій проник до оселі заявника через вікно будинку. Із домівки потерпілого зловмисник виніс коштовні ювелірні вироби і грошові кошти в національній та іноземній валюті.
Вживши всіх можливих пошукових заходів, поліцейські виявили зловмисника, котрим виявився 23-річний родич потерпілого. Також було з’ясовано, що молодик заздалегідь підготувався до скоєння злочинного наміру. Кількома днями раніше, односелець навідався у гості до заявника та відчинив вікно, щоб залізти до будинку під час відсутності господаря.
Викрадене правоохоронці частково вилучили і відкрили кримінальне провадження за статтею 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Наразі молодику оголосили підозру у вчиненні даного злочину. Триває досудове розслідування.
Відділ комунікації поліції Чернівецької області