Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

З Днем Незалежності України!

Опубліковано 24 серпня 2025 року о 12:46

Сьогодні ми відзначаємо 34-ту річницю з Дня проголошення Незалежності України — час, який доводить: свобода та безпека — це щоденна праця та відповідальність.

Для поліцейських Буковини Незалежність — це не лише символ, а щоденний обов’язок: захищати людей, рятувати життя, забезпечувати безпеку та правопорядок, підтримувати тих, хто цього потребує.

Ми знаємо, що веде вперед — відданість справі, сила єдності, відвага, мужність та турбота про кожного громадянина. Ми знаємо, що кожен із вас веде вперед, бо Незалежність живе в щоденних вчинках, у взаємопідтримці та небайдужості.

Разом ми відстоюємо вільне та незалежне майбутнє, за яке стоїмо на варті сьогодні.

Україно, ти в нас єдина! Ми сильні, незламні та нескорені, і неодмінно відновимо справедливість та переможемо загарбників.

Слава Україні!


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux