Сьогодні, 18 грудня, до дитячого будинку «Ромашка» з гостинцями від Святого Миколая приїхали начальник ГУНП в Чернівецькій області Анатолій Дмитрієв, його заступник Ігор Доголіч та керівники Кіцманського і Заставнівського відділення поліції.
Такі гостини вже стали доброю традицією для працівників поліції Чернівецької області. З вихованцями дитбудинку правоохоронці підтримують постійний зв'язок та співпрацю.
Дітки неабияк зраділи гостям та продемонстрували святкову програму – розповідали вірші, співали пісні, з цікавістю розглядали форму поліцейських та розпитували про їхню роботу.
Анатолій Дмитрієв відзначив старанність малечі та гарну поведінку і вручив подарунки від Святого Миколая.
Зустріч викликала як у дітей, так і в працівників поліції неймовірно щирі позитивні емоції, багато посмішок та відчуття дива напередодні свята.
На завершення візиту гості поцікавилися потребами дитячого будинку і пообіцяли невдовзі повернутися.
Відділ комунікації поліції Чернівецької області