З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів МВС та НПУ в Чернівцях відбулась урочиста зустріч з ветеранами-правоохоронцями.
З вітальною промовою до учасників зустрічі звернувся начальник Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Анатолій Дмитрієв.
«У ці дні, ми всі з особливою пошаною згадуємо тих, хто нас навчив, хто в тяжку хвилину підставив плече та своїм зразковим прикладом надихнув нас обрати шлях правоохоронця. А ваша героїчна боротьба з наслідками техногенної катастрофи у Чорнобилі навчила нас гідно працювати та з честю нести службу. Ми Вас пам’ятаємо, поважаємо та цінуємо!» – зазначив начальник поліції Чернівецької області.
Анатолій Дмитрієв побажав присутнім міцного здоров’я, терпіння, простого щастя, пошани та родинного тепла. З нагоди свята керівник буковинської поліції вручив ветеранам органів внутрішніх справ подяки та нагороди: «За плідну співпрацю», «За службу державі», «Гідність та честь».
Також голова Спілки учасників ліквідації аварії на ЧАЕС при ГУНП в Чернівецькій області Віктор Перебиковський вручив ліквідаторам заохочення та висловив ветеранам величезну повагу та шану.
Відділ комунікації поліції Чернівецької області