Сьогодні, 17-го грудня, поліцейські здійснили більше десятка санкціонованих обшуків у громадян, які можуть бути причетними до збуту зброї та важких наркотиків.
Співробітники Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області та територіального Управління стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції провели вказані заходи в рамках досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за частиною 2 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та частиною 3 статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
До обшуків також було залучено спецпідрозділ «КОРД» і Роту поліції особливого призначення обласного управління Національної поліції.
Правоохоронці обстежили помешкання і транспортні засоби групи буковинців, віком 30-40 років, які можуть бути причетними до збуту зброї та вибухових речовин а також – виготовлення, зберігання і продажу марихуани й амфетаміну на території Чернівецької області.
За результатами проведених обшуків поліцейські виявили та вилучили:
- 10 рушниць зі змінними стволами, прикладами та іншими комплектуючими запчастинами;
- травматичний пістолет;
- майже 250 набоїв до рушниць різних калібрів;
- 20 гільз і 10 куль до малокаліберної рушниці;
- набої до травматичного пістолета;
- штик ніж;
- 2 мисливські ножі;
- шаблю;
- три банки з порохом;
- насіння конопель.
Вилучену зброю громадяни зберігали нелегально без відповідних дозволів. Усе вилучено буде скеровано на криміналістичне дослідження. Наразі триває досудове розслідування.
Відділ комунікації поліції Чернівецької області