Поліцейські Буковини візьмуть участь в радіоефірі щодо безпечного поводження дітей на воді
Опубліковано 13 липня 2021 року о 09:59
Гостем програми «Суть речей» на «Радіо 10» буде начальник Сектору ювенальної превенції ГУНП в Чернівецькій області Микола Басараб.
У середу, об 19:00 в ефірі програми «Суть речей» на «Радіо 10» підполковник поліції Микола Басараб спільно з рятувальниками розповість радіослухачам про реалізацію програми «Безпечна вода-2021» на території Чернівецької області. Зокрема, правоохоронець дасть поради дітям та їхнім батькам про правила поведінки під час відпочинку на воді, щоб не допустити виникнення надзвичайних ситуацій.
Відділ комунікації поліції Чернівецької області